Умови доступності Руськополівського ліцею для навчання осіб з особливими освітніми потребами

У Руськополівському  ліцеї створено умови для забезпечення доступу осіб з особливими освітніми потребами як до будівлі, так і до приміщень першого поверху.

Так, під час ремонту ліцея встановлено пандус, кут нахилу якого відповідає державним будівельним нормам для людей з особливими освітніми потребами. Ширина всіх дверних отворів складає 90 см, що дозволяє вільно пересуватися особам на візочках.

Для дітей з ООП на першому поверсі функціонує інклюзивно-ресурсна кімната, в якій є обладнання для корекційно-розвиткових занять з учнями.  На першому поверсі обладнано спеціальний туалет для дітей з ООП.

У 2023-2024 навчальному році у закладі працюють п'ять  інклюзивних класів, в яких навчаються 8 учнів з ООП.