Пам’ятка для учнів під час дистанційного навчання

для учнів під час дистанційного навчання

І Облаштуй своє домашнє навчальне середовище.

• Організуй робоче місце: кожний підручник, зошит, інше навчальне та канцелярське приладдя мусять мати своє постійне місце.
  • Дотримуйся правила, що предмети, якими ти користуєшся щодня, повинні знаходитися « під рукою».
  • На стіні перед очима варто розмістити невелику дошку з розкладом занять та іншою оперативною інформацією.
  • Зовнішній вигляд також має значення.

ІІ Самоорганізація навчання .

• Робочий день починати о 8 годині.
  • Важливо мати чітко визначені робочі години для виконання завдань.
  • Роби перерви  між виконанням уроків.
  • Дистанційне навчання здійснюється у двох режимах: синхронному (всі учасники освітнього процесу одночасно перебувають у веб-середовищі) чи асинхронному (освітній процес здійснюється за зручним для вчителів та учнів графіком).
  • Пам’ятай, що у синхронному режимі усі учні долучаються до уроку (відсутнім можна бути тільки з поважних причин), але треба заздалегідь попередити вчителя або класного керівника.
  • В асинхронному режимі навчання учень/учениця може працювати у власному темпі та в зручний для себе час, дотримуючись  терміну здачі роботи.
  • Онлайн-консультацію можна отримати під час відведеного уроку за розкладом.

ІІІ Самоорганізація в виконанні навчального матеріалу.

• Пам’ятай про академічну доброчесність.
  • Виконуй завдання своєчасно, не відкладай на завтра те, що можеш зробити сьогодні.
  • Дотримуйся чіткого дедлайну щодо надання  завдань на перевірку вчителю.
  • У виконані завдання дотримуйся чіткої інструкції від вчителя.

ІV Співпраця, підтримка, самоаналіз результатів та досягнень.

Правила поведінки  на онлайн–уроці:

1) відео можеш не вмикати , але на аватарці фото учня, нік  – його прізвище та ім’я;

2) коли вчитель пояснює, то мікрофон учня має бути вимкнений. Почнеться обговорення – і вчитель запропонує ввімкнути мікрофони;

3) в чаті вести спілкування відповідно до теми, задавати питання по суті уроку .